Doroczny Zjazd Absolwentów, 12.06.2010

Kontynuując tradycję Zjazdów Absolwentów WSH/WSE/AE, organizowanych w latach obchodów okrągłych rocznic Naszej Alma Mater, pragniemy zaprosić wszystkich Absolwentów do uczestnictwa w Dorocznych Zjazdach Absolwentów, które od bieżącego roku będą organizowane corocznie w pierwszej połowie czerwca. Tego typu impreza jest w dużym stopniu czymś nowym w polskiej tradycji akademickiej, a z całą pewnością stanowi nowe wyzwanie dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Pierwszy Doroczny Zjazd Absolwentów odbędzie się 12 czerwca 2010 roku. Zjazd odbędzie się o godzinie 13.00 w budynku P1/P2.

W trakcie zjazdu planujemy:

1) w części oficjalnej:

– spotkanie z władzami uczelni, władzami Stowarzyszenia Absolwentów

WSH/WSE/AE/UE;

– przekazanie wszelkich informacji o działaniach Biura ds. Absolwentów:

– spotkania z wybitnymi absolwentami (m.in. prof. zw. dr hab. Marianem Nogą);

– spotkania z Nauczycielami z lat studiów;

2) w części nieoficjalnej:

– obiad „studencki”;

– zwiedzanie obiektów UE;

– Pierwszy Piknik Absolwentów organizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów

WSH/WSE/AE/UE.

Czekamy na Wasze wstępne deklaracje udziału, prosząc o kontakt elektroniczny (absolwent@ue.wroc.pl), telefoniczny (071 3680925, 071 3680923), listowny (Biuro Absolwentów, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118-120, 53-345 Wrocław), bądź wizytę w naszym biurze (budynek A, pokój 204). W odpowiedzi przekażemy dalsze szczegółowe informacje.