Nowa strona internetowa

Witamy na nowej stronie internetowej Absolwentów WSH/WSE/AE/UE we Wrocławiu.

Szanowni Absolwenci, zapraszamy do odwiedzania strony internetowej prowadzonej wyłącznie dla Was przez Biuro ds. Absolwentów utworzone decyzją Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Prof. zw. dra hab. Bogusława Fiedora. Biuro to ma za zadanie rozwijać i zacieśniać więzi między absolwentami WSH/WSE/AE/UE i przyczyniać się do ich integracji w obrębie wspólnoty, która może jeszcze bardziej wyraziście dawać otoczeniu świadectwo, iż jej członkowie wnoszą znaczący wkład w rozwój miasta, regionu i kraju, a także odległych społeczności, w których żyją. Do najważniejszych przedsięwzięć – zamierzonych oraz już realizowanych – w zakresie wzmacniania więzi absolwentów WSH/WSE/AE/UE we Wrocławiu z Alma Mater należą:

• Utworzenie bazy danych absolwentów.
  • Otwarcie witryny internetowej z portalem społecznościowym.
  • Otwarcie sklepu uniwersyteckiego z gadżetami z logo UE.
  • Wprowadzenie dodatku Alumnus do pisma UE Portal.
  • Ustanowienie dorocznych nagród Kryształowy Alumnus.
  • Organizacja – na początku czerwca – dorocznych Dni Absolwentów.
  • Wyróżnianie absolwentów w 20., 30., 40., 50. rocznicę ukończenia studiów.
  • Wykup „cegiełek” z nazwiskiem absolwenta, umieszczanych w elementach infrastruktury Uczelni.
  • Oferta sponsorska dla firm.
  • Stypendia dla studentów.
  • Bank ofert zatrudnienia.
  • „Droga do sukcesu” – warsztaty prowadzone przez absolwentów.
  • Promocja UE w szkołach średnich prowadzona przez absolwentów.
  • Zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Rozwoju UE.

Na naszej stronie znajdziecie link ze stroną Stowarzyszenia Absolwentów, którą mogliście odwiedzać od kilku lat. Na stronie absolwenci.ue.wroc.pl zamieszczone będą wszelkie istotne dla Was informacje, a już wkrótce będziecie mogli zalogować się w portalu społecznościowym wspólnoty ponad sześćdziesięciu tysięcy osób posiadających dyplomy ukończenia Wyższej Szkoły Handlowej, Wyższej Szkoły Ekonomicznej, Akademii Ekonomicznej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Licząc na Twój czynny udział, ale również i bierne zainteresowanie, naszymi działaniami, zapraszamy na stronę internetową absolwenci.ue.wroc.pl, bądź do naszego biura zlokalizowanego w budynku A (pokój 204) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (adres wciąż ten sam) lub o kontakt telefoniczny pod numerem 071 3680925.

Pełnomocnik Rektora ds. Absolwentów
dr hab. Wiesław Wątroba, prof. nadz. UE